اعتراض جهانی به لغو ملیت «شیخ عیسی قاسم»

1 تير 1395 ساعت 11:23

سازمان‌های حقوق‌بشری، رسانه‌ها و احزاب سیاسی از سراسر جهان با صدور بیانیه‌هایی لغو تابعیت «شیخ عیسی قاسم» را محکوم کرده و نسبت به عواقب خطرناک آن به رژیم آل‌خلیفه هشدار دادند.


به گزارش جبهه جهانی مستضعفین، تعدادی از سازمان‌های حقوق‌بشری از سراسر جهان، اهانت رژیم آل‌خلیفه را به «شیخ عیسی قاسم»، عالم برجسته شیعیان و رهبر معنوی انقلاب مردم بحرین، نوعی اعلام جنگ آشکار علیه مردم برشمردند.

سازمان‌های مردم‌نهادی از جمله «آلمان-بحرین برای حقوق‌بشر و دموکراسی» «آمریکایی‌ها بخاطر حقوق‌بشر و دموکراسی در بحرین»، «دیده‌بان حقوق شیعه»، «دیده‌بان حقوق بشر»، «حزب‌الله لبنان»، «انجمن حقوق‌بشر بحرین»، «ائتلاف انقلاب ۱۴ فوریه بحرین»، «جنبش حق»، «جریان وفاداری» و بسیاری از احزاب و سازمان‌های دیگر باصدور بیانیه‌های مختلفی، لغو ملیت «شیخ عیسی قاسم» را توسط رژیم آل‌خلیفه محکوم کردند.

بنا‌بر اعلام این سازمان‌های مردم‌نهاد، لغو ملیت شیخ عیسی قاسم نشان از نیات سوء این رژیم علیه انقلابیون و تلاش برای به بند کشیدن آنان از طریق ارعاب، شکنجه و سرکوب است.

گفتنی است مردم و علمای شهرهای مختلف بحرین نیز در اعتراض به این جنایت رژیم آل‌خلیفه، کفن به تن کرده و مقابل منزل «شیخ عیسی قاسم» در شهر «الدراز» تحصن کردند.


کد مطلب: 71843

آدرس مطلب: http://mwfpress.com/vglbfwbz.rhb8arquu8ipr.l.html

جبهه جهانی مستضعفین
  http://mwfpress.com