روسیه حضور نظامی خود در مدیترانه را افزایش خواهد داد

22 شهريور 1392 ساعت 19:28

فرمانده نیروی دریایی روسیه اعلام کرد که حضور ناوگان دریایی-نظامی این کشور باهدف ممانعت از بروز هر نوع تهدیدی برای امنیت بین المللی در منطقه شرق دریای مدیترانه تقویت خواهد شد.


به گزارش جبهه جهانی مستضعفین، خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «اینترفکس» نوشت، دریادار"ویکتور چیرکوف" فرمانده نیروی دریایی روسیه امروز، جمعه در جمع خبرنگاران اعلام کرد که ناوگان دریایی-نظامی فدراسیون روسیه به فعالیت خود در زمینه انجام ماموریت‌های خود در همه مناطقی که در آنها تهدیداتی برای ثبات جهانی و امنیت بین المللی بوجود آمده است، از جمله مناطق شرقی در دریای مدیترانه، ادامه خواهد داد.

این مقام بلندپایه نظامی روس گفت: ناوگان دریایی-نظامی روسیه قصد دارد گروه کشتی‌های نظامی خود در منطقه دریای مدیترانه و آب‌های مجاور کشور سوریه را با هدف حفظ آمادگی رزمی کامل برای انجام ماموریت‌هایی که به آنها داده شده است، تقویت کند. این ماموریت کاملا مشخص است: ممانعت از بروز هر نوع تهدیدی برای امنیت بین المللی و ثبات جهانی.

دریادار چیرکوف افزود: در واقع این مسئله وظیفه همه ناوگان‌های دریایی روسیه در سراسر جهان است که در مناطقی حضور دارند که وخامت اوضاع در آنجا تشدید شده و ممکن است به امنیت بین المللی آسیب برساند.


کد مطلب: 8639

آدرس مطلب: http://mwfpress.com/vdch.xn6t23n-wftd2.html

جبهه جهانی مستضعفین
  http://mwfpress.com