رژیم آل‌خلیفه از شیخ علی سلمان بازجویی کرد

26 شهريور 1395 ساعت 15:36

همسر شیخ علی سلمان تایید کرد، نیروهای امنیتی بحرین همسرش را از زندان به ساختمان اداره تحقیقات عمومی این کشور منتقل کردند.


به گزارش جبهه جهانی مستضعفین به نقل از خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ دادستانی رژیم آل خلیفه در بحرین از «شیخ علی سلمان» دبیرکل جمعیت اسلامی الوفاق این کشور برای اتهامات جدید بازجویی کرد.

«علیاء رضی» همسر شیخ علی سلمان در گفتگو با شبکه المیادین تایید کرد، نیروهای امنیتی بحرین همسرش را از زندان به ساختمان اداره تحقیقات عمومی این کشور منتقل کردند.

وی افزود: علت این اقدام نیروهای امنیتی بحرین هنوز نامشخص است.

به گفته همسر دبیرکل جمعیت الوفاق حتی خود شیخ علی سلمان هم از این مسئله آگاهی نداشت که به چه دلیلی به دادستانی منتقل می شود. اما در تماس تلفنی بعدی خود تاکید کرد به جای دادستانی به اداره تحقیقات عمومی بحرین منتقل شده است.

منابع رسانه ای بحرینی علت این اقدام را بازجویی از شیخ علی سلمان درباره اتهامات جدید در پی قرائت نامه مکتوب او در نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل در ژنو اعلام کردند. شیخ علی سلمان در این نامه که در سی و سومین دوره نشست های شورای حقوق بشر سازمان ملل قرائت شد، با محکوم کردن سیاست های سرکوبگرانه نظام حاکم در بحرین بر ادامه تحرکات مردمی تاکید کرده بود.

دادگاه بحرینی پیش از این برای شیخ علی سلمان حکم نه سال زندان صادر کرده بود.


کد مطلب: 76745

آدرس مطلب: http://mwfpress.com/vdciwyay.t1aq52bcct.html

جبهه جهانی مستضعفین
  http://mwfpress.com