آغاز کنفرانس «حمایت از قدس» در قاهره

وتوی تازه امارات برای بازگشت «هادی» به جنوب یمن

سفر قریب‌الوقوع «نیچروان بارزانی» به بغداد

هاآرتص: جنگنده‌های اسرائیل به نزدیکی دمشق حمله کردند

توزیع بسته‌ حمایتی مسلمانان تگزاس برای بی‌خانمان‌ها

گفت‌و‌‌گوی تلفنی وزیر خارجه آمریکا و بارزانی

ارسال سلاح توسط ترکیه به جبهه النصره در ادلب سوریه

عرضه پوشاک اسلامی در سان فرانسیسکو

سازمان ملل: ۲۲ میلیون یمنی کمک نیاز دارند

کاهش کمک های مالی به آوارگان فلسطینی

روزنامه صهیونیستی: اقتصاد غزه به مرحله بحرانی رسید

۲۰ حمله هوایی عربستان به مناطق مختلف یمن طی روز یکشنبه

کویت برای میزبانی کنفرانس بازسازی عراق اعلام آمادگی کرد

کمپین آموزش هزار تروریست توسط «النصره» در سوریه

تهدید نتانیاهو به حملات بیشتر علیه غزه

ایجاد امارتی سلفی در مرز مشترک یمن با عمان توسط عربستان

اعلام رسمی همپیمانی «العبادی» و «العامری»

ارتش ترکیه تجهیزات نظامی جدید به مرز با سوریه ارسال کرد

شهادت صیاد فلسطینی توسط مصری ها

وقوع انفجار تروریستی در شمال شهر بغداد

شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۷
کد مطلب: ۷۷۴۲۲
داخلی آرشيو خبر صفحه اخبار سایر رسانه‌ها
فسادی که زودتر از ۲۵ سال اسرائیل را نابود می‌کند
فسادی که زودتر از ۲۵ سال اسرائیل را نابود می‌کند
از ابتدای تاسیس این رژیم همواره گزارش هایی از فسادهای مختلف جنسی و مالی از سوی مقامات صهیونیستی در اخبار شنیده می شود و این موضوع به شدت در رژیم صهیونیستی بحرانی شده است.
ه گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا)، فساد در میان مقامات رژیم صهیونیستی به امری رایج تبدیل شده است، از ابتدای تاسیس این رژیم همواره گزارش هایی از فسادهای مختلف جنسی و مالی از سوی مقامات صهیونیستی در اخبار شنیده می شود. این موضوع به حدی در رژیم صهیونیستی بحرانی شده است که طی آمارهای سال گذشته ۷۲ درصد از جامعه صهیونیستی اذعان کرده اند از فساد گسترده در میان مقامات سیاسی رنج می برند.

عمق فساد در میان مقامات سیاسی، نظامی و مذهبی صهیونیست باعث سرخوردگی و خجالت جامعه صهیونیستی شده است به طوریکه طبق یک نظرسنجی دیگر ۵۴ درصد از شرکت کنندگان اذعان کرده اند از مشاهده عمق فساد در راس حاکمیت خود احساس شرم می کنند.

در این مطلب بزرگترین پرونده فساد مقامات اسرائیلی اشاره می شود:

«اورن هازان» عضو حزب لیکود در پارلمان رژیم صهیونیستی: اورن هازان" از نمایندگان کنونی حزب لیکود در کنست، قبل از ورود به کنست(پارلمان)، رئیس یک شبکه فروش زنان و مدیر یک کازینوی قمار بوده است و خود نیز معتاد به مواد مخدر است. این مقام ارشد سیاسی رژیم صهیونیستی زمانی که هتلی در تل آویو را در اختیار داشت باا سوء استفاده از سمت خود زیر دستان خود را مورد آزار و اذیت جنسی قرار می داده است. به گفته یکی از قربانیان آزار و اذیت های هازان، این مقام اسراییلی فساد اخلاقی بالایی داشته است و به طور مکرر درخواست های غیراخلاقی به زیر دستان خود می کرده است.


«ایهود اولمرت» نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی: وی که چند ماه پیش از سوی دادگاه این رژیم به ۸ ماه حبس محکوم شده بود به همراه ۱۷ اسرائیلی دیگر مظنون به پرداخت یا دریافت رشوه برای پیشبرد پروژه هالی لند (سرزمین مقدس) و دیگر سرمایه گذاری ها در زمینه املاک و مستغلات در سرزمین های اشغالی بودند. اولمرت در آوریلل ۲۰۱۰ به دریافت رشوه در این طرح ساخت و ساز، زمانی که شهردار بیت المقدس از سال ۱۹۹۳ تا ۲۰۰۳ بود، متهم شده بود.


«موشه کاتساف» رییس پیشین رژیم صهیونیستی: این مقام ارشد صهیونیست در سال ۲۰۰۷ پس از محکوم شدن به جرایم جنسی و ۷ سال زندان که از سال ۲۰۱۱ شروع شده است از سمت خود استعفا کرد.


«زیپی لیونی» وزیر خارجه سابق رژیم صهیونیستی: «زیپی لیونی» وزیر خارجه سابق رژیم صهیونیستی اعتراف کرده است با دستور خاخام ارشد صهیونیست با دو مقام فلسطینی روابط نامشروع و غیراخلاقی داشته و دوربین‌ها نیز از روابط ایشان فیلمبرداری کرده‌اند.


«سیلوان شالوم» وزیر داخلی سابق رژیم صهیونیستی: سال گذشته، ۷ زن اسرائیلی با شکایت به پلیس گفته بودند سیلوان شالوم زمانی که وزیر توسعه و عمران الجلیل و النقب بود به آن ها تجاوز کرده است.


خاخام «الیزر برلاند» خاخام ارشد رژیم صهیونیستی: شخصیت مذهبی رژیم صهیونیستی که ۷۹ سال سن دارد. بنیانگذار یکی از جوامع مذهبی صهیونیستی در قدس اشغالی بوده و در جامعه "برسلو حسیدی" یک شخصیت ارشد محسوب می شود به ارتکاب جرایم جنسی چندگانه اعتراف کرده است. برلاند در فروردین امسال، سه سال پسس از فرار از سرزمین های اشغالی در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی دستگیر شد.


«کوبی کوهین» رئیس پلیس سابق رژیم صهیونیستی: وی پس از متهم شدن به آزار و اذیت جنسی، از سمت خود استعفا کرد.


«اسحاق هرزوگ» رئیس حزب اتحادیه صهیونیست: رئیس حزب اتحادیه صهیونیست در کنست (پارلمان) رژیم به دریافت کمک های مالی غیرقانونی و گزارش ندادن این کمک های مالی و ارائه گزارش های نادرست متهم شده است.

«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی: ارشد ترین مقام رژیم صهیونیستی تاکنون به چندین مورد فساد مالی و پولشویی متهم شده و چندین بار ازسوی پلیس این رژیم بازجویی شده است. یکی از این پرونده ها، سوء استفاده نتانیاهو و خانواده اش از بودجه عمومی برای مصارف شخصی بوده است. همچنین طبق گزارش های منتشرر شده به نظر می رسد که نتانیاهو به زودی به عنوان یک مظنون جنایی برای بازجویی شدن احضار شود. همچنین خانواده نتانیاهو به دریافت هدیه و یا خدمات دیگر از طرف ثروتمندان مختلف دنیا متهم شده است.

این همان چیزی است که در دهه اخیر پایه های حکومت جنایتکار صهیونیستی را لرزانده است. نارضایتی اجتماعی از این فساد ها ماه هاست به اعتصاب های خیابانی کشیده شده و شهروندان صهیونیستی هر روز مجبورند برای مقابله با این فساد ها به خیابان بیایند. درگیری ها جنسی و اخلاقی مسئولان صهیونیستی و افشای رشوه ها و فسادهای مالی در دولت اشغالگر قدس چالشی است که بنابر نظر تحلیل گران در دهه آتی دامن صهیونیست ها را خواهد گرفت و آنها را به سمت سقوط سوق میدهد.
Share/Save/Bookmark