حمله به نمادهای عاشورایی در «کرزکان» بحرین

اجتماع دانشجویان و طلاب یاسوج در اعتراض به کشتار مسلمانان مظلوم میانمار

آستانه ششم و شرایط جدید سوریه

سرنوشت نامعلوم برگزاری رفراندوم کردستان

۱۰۸ اتحادیه و انجمن خواستار تحقیقات درباره جنایت‎های سعودی در یمن شدند

آمریکا به عقب‌نشینی از پایگاه زکف سوریه اذعان کرد

یک کشته و ۵ زخمی در انفجاری در شمال بغداد

توزیع کمک‌های ایران در میان آوارگان روهینگیایی

آستانه ششم و شرایط جدید سوریه

جنبش‌های اسلام‌گرا و عربستان سعودی

نقض گسترده حقوق بشر در امارات

حماس دولت خود در غزه را منحل کرد

چندین کشته در جنایت تازه ائتلاف سعودی در یمن

حمله انتحاری به یک پایگاه نظامی آمریکایی در شمال عراق

کشته شدن ۱۲ غیرنظامی سوری در دیرالزور در بمباران ائتلاف آمریکایی

تظاهرات گسترده در «سنت لوئیس» آمریکا به خشونت کشیده شد

گسترش دامنه اعتصاب غذای زندانیان سیاسی بحرین

هدف اصلی غرب در سوریه چیست؟

چگونه ۱۱ سپتامبر ترامپ را رئیس‌جمهور کرد

بازداشت جاسوس رژیم صهیونیستی در نوار غزه

چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۲
کد مطلب: ۶۴۲۳۷
۳ نظر
داخلی آرشيو خبر صفحه اخبار جبهه مستکبرین
تبلیغ آزاد «استخر پارتی زنانه»!
مدتی پیش خبر برگزاری پارتی های زنانه در تهران و در مناطق مختلف اطلاع رسانی شد که رسانه های بسیاری به آن پرداختند و متولیان برگزاری این مراسمات مدعی شدند که برای برگزاری برنامه هایشان از اداره اماکن مجوز دارند!
به گزارش جبهه جهانی مستضعفین به نقل از شهدای ایران، مدتی پیش خبر برگزاری پارتی های زنانه در تهران و در مناطق مختلف اطلاع رسانی شد که رسانه های بسیاری به آن پرداختند و متولیان برگزاری این مراسمات مدعی شدند که برای برگزاری برنامه هایشان از اداره اماکن مجوز دارند!
 
 
تبلیغ آزاد «استخر پارتی زنانه»!!! 
 
بنابراین گزارش، پارتی های زنانه که شامل چند محور همچون حضور «دی جی»؛ آموزش «رقص»، مسابقه رقص، مسابقه «تک خوانی زنان» و انجام حرکات موزون توسط زنان در تالار های لوکس مناطق مختلف تهران با کمترین قیمت ممکنه در حال برگزاری است، این روزها به پر حاشیه ترین خبر در فضای مجازی و سایت های تخفیف تبدیل شده است و متولیان برگزاری آن هیچ ابایی به پاسخگویی شفاف ندارند و حتی اظهار داشته اند که خانم ها برای حضور در این مراسم از ساعت ها قبل به آرایشگاه رفته و در این مراسم شرکت می کنند.
 
تبلیغ آزاد «استخر پارتی زنانه»!!!

این پارتی ها که تقریباً هر هفته روز های پنج شنبه و جمعه بر گزار می شود با آنکه به طور گسترده در فضای مجازی تبلیغ می شود اما کوچکترین برخوردی با این مراسمات صورت نگرفته و متولیان آن با برپایی مجلسی جهت ترویج رقص و خوانندگی زنان همچنان با قوت به کار خود ادامه می دهند. و حالا اینبار کار خود را به استخر پارتی گسترش داده اند و مراسم رقص و پارتی در استخر با نور پردازی و حضور دی جی برگزار می شود!
 
تبلیغ آزاد «استخر پارتی زنانه»!!!


به راستی اطمینان خاطر متولیان برگزاری این برنامه ها که حتی شماره های موبایل خود را نیز در تبلیغات منتشر می کنند به پشتوانه کدام نهاد و یا ارگان است که هیچ ابایی از تبلیغ و پاسخگویی و اعلام علنی حضور دیجی در مراسمشان و برگزاری مسابقه رقص ندارند؟!
Share/Save/Bookmark
شاهد
۱۳۹۴-۱۱-۲۹ ۱۱:۰۰:۱۶
پشتیبانی مطمئن تر و بزرگتر از همان کسانی که به اسم مذاکرات هسته ای بر سر عزت ایران به بهای ملاقات و عکس گرفتن با امریکایی ها و قدم زدن در سواحل امریکا خود را روشن فکر باقی مخالفان را بیسواد مینامند اینان مروجان وحامیان فرهنگ آمریکایی هستند . (17925)
 
۱۳۹۴-۱۲-۰۵ ۲۳:۱۶:۲۵
تو ...کی باشی؟ (18028)
 
ناشناس
۱۳۹۴-۱۲-۰۹ ۰۰:۰۰:۴۱
بنام خدا
متاسفانه وقتی بعضی از خانمها شان وشخصیت والای خود رابه حراج گذارند دیگر کسی هم دلش بحالشان نخواهد سوخت وحتما منتظر مردان هوسباز خیابانی باید باشندکه چگونه حرمت آنها رااجر میدهند. وقتی که همه چیز گران شود متاسفانه بعضی زنان چگونه خودرا ارزان میفروشند.وبعدازآن چگونه احساس پوچی میکنند ودیگه باداباد ومرگهای مشکوک ویا اعتیاد به مواد مخدرو خداهمه راهدایت کند (18054)