پوستر: کدامیک خطرناک‌تر است؟

پوستر: کادر درمان، فرشتگان نجات در جدال با کرونا

پوستر: یمن، جنگنده‌های سعودی و کرونا

گفتگو با دکتر رندی شرت درباره زوال آمریکا و چالش انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰

پوستر: تحریم دارویی ایران

گفتگو با دکتر رندی شرت درباره زوال آمریکا و سوء مدیریت دولت ترامپ

ویدئو کلیپ: مراحل قرنطینه کردن شهرها

پوستر: سرقت ماسک کشورها، جنایت جدید آمریکا

پوستر: کرونا، سلاح بیولوژیک آمریکا علیه مردم جهان

پوستر: جنگ افروزی در عراق

پوستر: خطرناک‌تر از کرونا

پوستر: خطرناک‌تر از کرونا

پوستر: آمریکا رتبه اول جهان در شمار مبتلایان به کرونا

ویدئوکلیپ: اینجا دیوونه خونه است

ویدئوکلیپ: همدلی مردم جهان برای شکست کرونا

ویدئو کلیپ: ترامپ: ما {در رابطه با کرونا} باورنکردنی عمل کرده‌ایم

ویدئو کلیپ: ترامپ دیکتاتور

کلیپ: همکاری مشترک ترامپ و کرونا

پوستر: دوران قرنطینه

گفتگو با دکتر کوین بارت درباره انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا + فیلم

چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۴
کد مطلب: ۸۴۹۴۹
داخلی آرشيو خبر صفحه اخبار سایر رسانه‌ها
برنامه سازی و انعکاس حداکثری برنامه های دهه آخر صفر با تلاش بیش از ۱۵۰ نفر
مدیر عامل موسسه رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی خبر داد،
برنامه سازی و انعکاس حداکثری برنامه های دهه آخر صفر با تلاش بیش از ۱۵۰ نفر
مدیر عامل موسسه رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی از برنامه سازی و انعکاس حداکثری برنامه های دهه آخر صفر با تلاش بیش از ۱۵۰ نفر از استودیوهای حرم مطهر رضوی خبر داد.
به گزارش جبهه جهانی مستضعفین، موسسه رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی، حمیدرضا طباطبایی؛ مدیر عامل موسسه رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی با بیان این مطلب گفت: با توجه به پیش رو بودن ایام سوگواری حضرت محمد مصطفی(ص) و سلاله های پاک ایشان امام حسن مجتبی(ع) و همچنین ولی نعمت مان حضرت رضا(ع) تدابیر ویژه ای جهت انعکاس حداکثری حال و هوای حرم مطهر رضوی و فراهم نمودن بستر زیارت از راه دور برای شیفتگان اهل بیت(ع) از صحن و سرای بارگاه منور رضوی اندیشیده شده است.
وی افزود: برای برنامه سازی و پوشش برنامه های دهه پایانی ماه صفر ۵ استودیو و سه واحد سیار بر روی پشت بام ها و در داخل صحن ها در اختیار شبکه های مختلف داخلی و خارجی عضو اتحادیه بین المللی رادیو و تلویزیون های اسلامی قرار خواهد گرفت و بیش از ۱۵۰ نفر اعم از کارگردان، مجری، تصویر بردار، صدابردار و عوامل فنی به پوشش برنامه های این ایام خواهند پرداخت که بالغ بر ۵۰ نفر این افراد از موسسه رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی و بقیه میهمان این مجموعه هستند.
طباطبایی برنامه سازی و پوشش برنامه های حرم مطهر رضوی را دو رویکرد مهم این مجموعه عنوان کرد و گفت: در این ایام بیش از ۱۰۰ آیتم مناسبتی توسط این مجموعه تولید و در اختیار شبکه های مختلف سیما قرار خواهد گرفت.
وی با اشاره به برنامه های پیش بینی شده در این ایام گفت: در روزهای پایانی ماه صفر ویژه برنامه های «کبوترانه» از شبکه سه، «حریم امن» از شبکه قرآن، «موکب الرضا» از شبکه تهران با تهیه کنندگی موسسه رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی و ویژه برنامه های«رواق» از شبکه یک، «کوی محبت» از شبکه دو، «جاذبه» از شبکه افق و «موکب الرضا» از شبکه تماشا به صورت مشارکتی تولید و پخش خواهد شد.
مدیر عامل موسسه رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی حضور پررنگ شبکه های اتحادیه بین المللی رادیو و تلویزیون های اسلامی را از دیگر اتفاقات رسانه ای این ایام عنوان کرد و گفت: شبکه های الکوثر، ثقلین، الاهواز، هادی تی وی اردو و فارسی، امیر، النعیم، البینات، کربلا، ثامن، سحر، ولایت فارسی، عربی و هوسا از شبکه هایی هستند که در این ایام غالبا یک ساعت از حرم مطهر رضوی پخش برنامه خواهند داشت.
وی افزود: شبکه امام رضا(ع) نیز به زبان عربی و اردو به طور ویژه به تولید برنامه می پردازد و برخی شبکه های استانی نیز در این ایام ضمن برقراری ارتباط زنده به پوشش برنامه های حرم مطهر رضوی خواهند پرداخت.
طباطبایی خاطر نشان کرد، به منظور انعکاس مطلوب‌تر تمامی تجهیزات و بستر مورد نیاز توسط موسسه رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی فراهم شده است تا برنامه سازان و میهمانان از شبکه های مختلف با کم ترین دغدغه در آستان علی بن موسی الرضا(ع) به فعالیت بپردازند.
Share/Save/Bookmark