نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » خبر » اخبار سایر رسانه‌ها

به همت موسسه رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی انجام شد،

۴۴ هزار دقیقه برنامه معارف رضوی در ماه رمضان به روی آنتن رفت

۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۹:۰۹

به همت موسسه رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی در ماه مبارک رمضان معارف رضوی از شبکه های مختلف سیما و همچنین شبکه ماهواره ای امام رضا(ع) از هند و پاکستان تا آفریقا بر روی آنتن رفت.

به گزارش جبهه جهانی مستضعفین به نقل از حمید رضا طباطبایی؛ مدیرعامل موسسه رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی، بیش از ۴۴ هزار دقیقه برنامه زنده از جوار بارگاه منور رضوی در ایام ماه مبارک رمضان بر روی آنتن رفته است.
گفتنی است در این برنامه ها تلاش شد تا علاوه بر پوشش برنامه های حرم مطهر رضوی، ترویج معارف رضوی به بهترین نحو ممکن صورت گیرد.
وی با اشاره به گستردگی برنامه ها و حضور شبکه های مختلف در قالب برنامه های مشارکتی یا مستقل در این ایام گفت: در بخش مشارکت و همکاری با شبکه ها ۹۵ برنامه با بیش از ۳۷ هزار دقیقه به صورت زنده بر روی آنتن رفت.
وی فعالیت های رسانه ای این شبکه را در ۴ بخش تولید، تامین، محتواهای آیتمی و پخش زنده عنوان کرد و گفت: در این ایام در بخش تولید ۱۰۲ برنامه به مدت ۲هزار و ۴۹۰ دقیقه به زبان عربی و۱۸ برنامه به مدت یک هزار و ۳۵۰ دقیقه به زبان اردو تولید شده است و در بخش محتواهای آیتمی نیز ۷۱۰ آیتم به مدت یک هزار و ۱۹۰ دقیقه به زبان عربی تولید شده است و پخش زنده شبکه امام رضا(ع) نیز در مجموع بخش عربی و اردو به ۷هزار و ۱۲۵ دقیقه رسید.
مدیرعامل موسسه رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی ادامه داد: فعالیت این موسسه در حوزه فضای مجازی با قراردادن ۲۹۲ پست همراه بود که بازخوردی قریب به ۲۶۵ هزار مورد را به دنبال داشت.
لازم به ذکر است، شبکه امام رضا(ع) در ماه مبارک رمضان امسال ضمن همکاری و پشتیبانی از شبکه های مختلف، خود نیز در تولید برنامه مشارکت داشت و بخش اردو زبان این شبکه برای نخستین بار در سحرهای ماه مبارک رمضان میزبان مخاطبانی از شبه قاره هند و پاکستان بود که با استقبال کم نظیر آن ها نیز مواجه بود.