معرفی و شناسایی تکنیک‌های مهم و تاثیرگذار بر سئو

یک مسئول امنیتی فلسطین ترور شد

تولید نرم‌افزار «یاسین، قلب قرآن» به آلمانی

فرمانده نیروهای ذخیره ارتش مستعفی یمن منصوب شد

استقرار 16 هزار نفر از غیرنظامیان غوطه در مراکز اقامتی دمشق

احتمال تغییر زمان اذان نماز عشاء در عربستان

گروههای فلسطینی مردم را به شرکت گسترده در راهپیمایی روز بازگشت فراخواندند

افزایش تلفات نظامیان سعودی در جنوب عربستان

«سید عمار حکیم»: حل مشکلات عراق و منطقه در گرو گفت‌وگوی ایران و عربستان است

خروج بیش از 10 هزار غیرنظامی از غوطه شرقی

اشتباهات رایج در بازاریابی آنلاین

کپشن‌های جذاب برای اینستاگرام

اسلام تا ‌۲۰۷۰ بزرگترین دین جهان خواهد شد

منشأ اصلی مشکلات فلسطین چیست؟

50 حمله جنگنده‌های سعودی طی 24 ساعت گذشته

توضیح «النجباء» عراق درباره دیدار محرمانه با طرف‌های سعودی در بیروت

یک باند 60 نفره مرتبط با داعش در مسکو دستیگر شدند

رکورد دانش‌آموز ترک در حفظ قرآن با وجود اختلال در تکلم

نکاتی درباره طراحی بصری وب سایت

فلسطین درصدد شکایت علیه ترامپ و نتانیاهو

پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۵
کد مطلب: ۷۸۱۰۹
داخلی آرشيو خبر صفحه اخبار سایر رسانه‌ها
همایش
همایش 'اندیشه‌ های امام خمینی(ره) درمقابله با خشونت' در 'مولتان' پاکستان
همزمان با ایام بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره)، همایشی با عنوان 'بررسی اندیشه‌های وافکار امام خمینی (ره) در مقابله با پدیده خشونت و افراطی‌گری' به همت خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در شهر 'مولتان' ایالت پنجاب پاکستان برگزار شد.
به گزارش جبهه جهانی مستضعفین به نقل از ایرنا، این همایش روز یکشنبه هفته جاری باحضور شخصیت های برجسته مذهبی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی و تعداد زیادی از شیفتگان و علاقه مندان به شخصیت و افکار حضرت امام خمینی(ره)، درمحل خانه فرهن ایران در شهر مولتان برگزار شد.
در این همایش علاوه بر شهاب الدین دارائی رایزن فرهنگی ایران در پاکستان، سید فخر امام رئیس سابق مجلس ملی پاکستان و چهره برجسته سیاسی این کشور، علامه سید رضا حیدر رضوی دبیر کل مجلس علمای شیعیان اروپا در لندن، علامه سید مجاهد عباس گردیزی عالم برجسته مولتان، دکتر حمید رضا صدیقی از اندیشمندان برجسته و شاکر حسین شاکر ادیب و شاعر معروف مولتان از جمله سخنرانان این مراسم بودند و در وصف ویژگی های شخصیتی و انقلابی امام راحل(ره)، سخنرانی کردند.
شهاب الدین دارائی رایزن فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در اسلام آباد در طی سخنان خود ضمن قدردانی از حضور علاقه مندان به شخصیت امام خمینی (ره) دراین مراسم، با اشاره به اینکه مراسم یاد شده با شعار 'نفی خشونت و افراط گرایی در اندیشه و دیدگاه امام خمینی(ره)' برگزار می شود، گفت: امروز بیش از هر زمان دیگر برای کمک به ساختن دنیایی عاری از خشونت و افراط گرایی و برقرار صلح، نیازمند بازخوانی و عمل به اندیشه های مصلحین بزرگ چون امام خمینی(ره) هستیم.
دارایی افزود: من عمیقاً اعتقاد دارم که اندیشه ها و سیره عملی آن بزرگوار بر این بنیاد استوار بوده و پرداختن بدان می تواند شیوه های را برای جلوگیری از افتادن در ورطه افراط و تفریط چه برای حکومت ها و چه برای جوامع مسلمان در برداشته باشد و ضرورت زمانه این بازاندیشی افکار ایشان را ایجاب می کند.
وی گفت: ما در آرزوی ساختن جهانی هستیم که همه ملت ها با هم و در کنار هم باشند نه در برابر و مقابل هم. بشریت از خشونت و افراط گرایی و تحقیر بیزار است. با در پیش گرفتن راه و اندیشه های امام راحل می توانیم تحقیر را به تکریم و خشونت و افراط گرایی را به محبت و مهرورزی تبدیل کنیم.
در حاشیه مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) در شهر مولتان، نمایشگاهی از تصاویر امام راحل و کتابهای مختلف شامل آثار حضرت امام خمینی(ره)، خاطرات امام و کتاب های مختلفی پیرامون امام راحل به زبان های اردو، انگلیسی و فارسی در معرض نمایش قرار گرفت که با استقبال حاضران روبرو شد.
Share/Save/Bookmark