مزایای گوگل آنالتیکس چیست؟!

انواع آلبوم کالیته سازی ممتاز ساعی

انواع سمپل کالیته سازی ممتاز ساعی

عکس/ سیر تا پیاز شایعه عدم حمایت فلسطین از فوتبال کشورمان

فیلم/ ویدیویی جدید از داخل فرودگاه الحدیده

حمله جنگنده‌های ترکیه به مواضع پ.ک.ک در قندیل عراق

شبه نظامیان کرد قصد عملیات در عفرین سوریه دارند

شلیک راکت در پاسخ به بادبادک‌های آتش‌زا در مرز غزه

پیوستن دو جریان دیگر به ائتلاف «الفتح» عراق

اصابت موشک «توچکا» ارتش یمن به محل تجمع نیروهای متجاوز سعودی

عکس/ بشار اسد نماز عید سعید فطر را در شهر طرطوس اقامه کرد

۹۰ هزار فلسطینی نماز عید فطر را در مسجد الاقصی اقامه کردند

نکات ضروری در ساخت اپلیکیشن

تکرار جنایات عربستان در یمن با کشته شدن 7 غیرنظامی

پیام تبریک نماینده جنبش حماس در ایران به مناسبت عید سعید فطر

اتحاد منافقین و داعش برای خرابکاری درعراق و سوریه

راه‌اندازی شعب دانشگاه آزاد در سوریه

تشکیلات خودگردان تظاهرات در کرانه باختری را ممنوع کرد

دولت یمن اقدام سازمان ملل در الحدیده را محکوم کرد

سوریه خواستار بازگشایی گذرگاه مرزی با عراق شد

يکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۰
کد مطلب: ۹۲۰۳
داخلی آرشيو خبر صفحه اخبار جبهه مستضعفین
تظاهراتی در همبستگی با سوریه در فرانسه، اسپانیا و کرانه باختری
تظاهراتی در همبستگی با سوریه در فرانسه، اسپانیا و کرانه باختری
در ادامه حمایت های مردمی از مواضع ملت و دولت سوریه در کشورهای اروپایی و کرانه باختری تظاهراتی برگزار شد.
به گزارش جبهه جهانی مستضعفین، تسنیم به نقل از خبرگزاری سانا نوشت، تظاهراتی روز گذشته در حمایت از سوریه در پایتخت فرانسه با مشارکت گسترده فرانسوی ها و اتباع عربی شامل الجزایر، تونس، لبنان وفلسطین در محکومیت مواضع فرانسوا اولاند رئیس جمهوری و لوران فابیوس وزیر خارجه فرانسه علیه سوریه برگزار شد.

سانا گزارش داد: این تظاهرات از میدان سن میشل به سوی میدان پانتیون برگزار شد و تظاهر کنندگان پرچم های سوریه و فرانسه و تصاویر بشار اسد رئیس جمهوری سوریه را حمل کردند و علیه تهدیدات علیه سوریه به ویژه مواضع خصمانه پاریس در قبال دمشق شعار سردادند.

تظاهرات کنندگان در پاریس پلاکاردهایی در مخالفت با امپریالیست و القاعده حمل کردند و خواستار توقف حمایت ها از القاعده شد.آنها همچنین درحمایت از عملیات ارتش سوریه علیه گروه های مسلح در سوریه شعار سر دادند و از جنگ سوریه علیه تروریسم حمایت کردند.

در اسپانیا دانشجویان و سوری های مقیم اسپانیا با همکاری سازمان مبارزه با امپریالیسم وحزب کمونیست اسپانیا تظاهراتی با عنوان جنگ علیه سوریه هرگز برگزار کردند.

شرکت کنندگان در این تظاهرات با تجمع در میدان سن فرناندو در مادرید خواستار قطع کمک ها به تروریست ها در سوریه شدند و بر مخالفت با اقدام نظامی احتمالی علیه آن تاکید کردند.

در این تظاهرات مایتی مولو دبیر حزب کمونیست اسپانیا ضمن مخالفت با اهداف توسعه طلبانه استعمارگران و بهانه ای دروغین آمریکا و هم پیمانانش علیه سوریه هدف از اقدامات استعمارگران را چپاول ملت ها و بازاریابی سلاح هایی که در انبارهای این کشورهای استعمارگر جمع شده است دانست.

وی افزود: این که به گروه های مسلح در سوریه اجازه فعالیت داده می شود و مهلتی به دولت سوریه برای گفتگو و راه های مسالمت آمیز داده نمی شود نشانه توطئه ای از پیش طراحی شده است.

در این تظاهرات فرانسکو فروتوس عضو کمیته فدرال حزب کمونیست به ادعای دروغین برخی کشورهای حوزه خلیج فارس درباره دموکراسی در سوریه اشاره کرد و پارلمان سوریه را قابل مقایسه با کشورهای حوزه خلیج فارس ندانست.

شرکت کنندگان در این تظاهرات از جامعه بین المللی و سازمان های بشر دوستانه خواستند که به کشورهای حامی تروریست ها در سوریه فشار وارد کنند و کمک های تسلیحاتی به تروریست ها را قطع کنند.

شرکت کنندگان در این تظاهرات از سکوت جامعه بین المللی در قبال اظهار اخیر فرانسوا اولاند رئیس جمهوری فرانسه علیه سوریه ابراز شگفتی کردند و آن را نشانه نیات پلید کشورهای استعمارگر که دم از دموکراسی و حقوق بشر می زنند دانستند.

اما در کرانه باختری فلسطین صدها فلسطینی در منطقه الطیبه در نزدیکی شهر رام الله در همبستگی با سوریه و ملت آن در برابر جنگی که علیه آن جریان دارد تظاهرات برگزار کردند.

در این تظاهرات پرچم های سوریه و فلسطین و پلاکاردهایی در محکومیت حمایت غرب و کشورهای حوزه خلیج فارس از تروریست های تکفیری که مردم سوریه را می کشند و موسسات وتمدن آن را ویران می کنند،حمل شد.

شرکت کنندگان در این تظاهرات همبستگی کامل خود را از سوریه در برابر تهدید اعلام کردند.
Share/Save/Bookmark