انتقاد جامعه مسلمان از اخراج مشاور مسلمان نخست‌‌وزیر ترینیداد و توباگو

تاکید سوریه بر شریک جرم بودن مسئولان غربی با تروریست‌ها

عملیات ویژه برقراری امنیت در «بصره» از صبح امروز آغاز شد

آمادگی امارات برای تجزیه جنوب یمن

جشنواره «سوری‌ها برای صلح» در کانادا

مجروحیت ۱۴۸ فلسطینی در درگیری با نظامیان صهیونیست

سرنگونی یک پهپاد سعودی در «صعده»

جنگ با بقایای داعش همچنان ادامه دارد

۱۰ اصل مهم در طراحی تراکت

مراحل طراحی جلد کتاب از صفر تا صد

راهپیمایی مسالمت‌آمیز، راهبرد انقلابیون برای تحقق خواسته‌ها

ساخت بزرگترین مجموعه گردشگری یهودی مشرف بر مسجد الاقصی

فعال یمنی؛ امارات مسؤول ترور یک رهبر "الاصلاح" یمن است

آغاز کنفرانس بین‌المللی بازسازی عراق در کویت با حضور ظریف

پاکسازی جنوب شرق استان حماه سوریه از چنگ داعش

برندهای موفق چگونه ساخته میشود؟

سالروز شهادت بنیانگذار یگان نظامی مقاومت حزب الله لبنان

آمریکا برای ساخت سفارت در قدس هزینه در نظر گرفت

ترور یکی از رهبران حزب الاصلاح یمن در عدن

واکنش معارضان سوری به سرنگونی جنگنده اسرائیلی

يکشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۲
کد مطلب: ۷۶۵۶۲
داخلی آرشيو خبر صفحه اخبار سایر رسانه‌ها
حمله نژادپرستانه به دو بانوی مسلمان در نیویورک
حمله نژادپرستانه به دو بانوی مسلمان در نیویورک
یک زن نژادپرست آمریکایی، روز پنجشنبه با هجوم به سمت دو بانوی مسلمانی که به همراه فرزندان خردسال خود در حال قدم زدن در خیابان های شهر بروکلین بودند، علاوه بر توهین و دشمان به آنان، اقدام به درگیری با آنان داشت که با حضور مقامات پلیس این مشاجره و درگیری به پایان رسید و پلیس فرد مهاجم را دستگیر و به مقر پلیس منتقل ساخت.
به گزارش جبهه جهانی مستضعفین به نقل از خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ یک زن نژادپرست آمریکایی، روز پنجشنبه با هجوم به سمت دو بانوی مسلمانی که به همراه فرزندان خردسال خود در حال قدم زدن در خیابان های شهر "بروکلین" ایالت نیویورک بودند، علاوه بر توهین و دشمان به آنان، اقدام به درگیری با آنان داشت که با حضور مقامات پلیس این مشاجره و درگیری به پایان رسید و پلیس فرد مهاجم را دستگیر و به مقر پلیس منتقل ساخت.

روز پنجشنبه گذشته یک زن نژادپرست آمریکایی در یکی از خیابان های شهر بروکلین، به دو بانوی محجبه مسلمان که کودکان ۱۱ ماهه و ۱۵ ماهه خود را به همراه داشتند، حمله کرد و علاوه بر اظهارات نژادپرستانه علیه آنان، با ایشان درگیری فیزیکی نیز پیدا کرد و سعی داشت حجاب را از سر آنان بردارد که با مقاومت این دو بانوی مسلمان روبرو شد.

به گفته شاهدان عینی، وی خطاب به بانوان مسلمان با صدای بلند فریاد میزد: "اینجا ایالات متحده آمریکا است و شما نباید احساس کنید متفاوت از دیگران هستید" و "از آمریکا خارج شوید که شما هیچ جایگاهی در این کشور ندارید".

بلافاصله پس از وقوع درگیری پلیس نیویورک در صحنه حاضر شد و فرد مهاجم را به دلیل برخورد نژادپرستانه و نیز آسیب رسادن به دو بانوی مسلمان و فرزندان آنان، دستگیر و به مقر پلیس انتقال داد.
روز جمعه گذشته نیز جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات این زن نژاپرست تشکیل شد و او به دلیل اظهارات تبعیض آمیز و نیز وارد آوردن صدمه به بانوان مسلمان و دو فرزند خردسال آنان، متهم و محکوم شناخته شد.

جلسه دوم این دادگاه روز چهارشنبه هفته جاری برگزار خواهد شد و متهم با قرار وثیقه ۵۰ هزار دلاری تا برگزاری جلسه بعدی دادگاه، آزاد شد.

انجمن ارتباطات اسلامی آمریکا - شعبه نیویورک - نیز در واکنش به این اقدام اسلام هراسانه، بیانیه ای صادر و خواستار اجرای کامل عدالت شد.

در قسمتی از این بیانیه آمده است: ما از دفتر وکلای بروکلین خواستار تحقیق و تفحص در مورد این اقدام اخیر می باشیم و خواهان این هستیم که این دفتر با انتشار پیامی هرگونه حمله به گروه های در اقلیت را محکوم و غیرقابل تحمل عنوان دارد.

«عفاف الناشر» مدیر اجرای انجمن ارتباطات اسلامی آمریکا - شعبه نیویورک همچنین از تمام مساجد و مراکز اسلامی خواست در هفته جاری که مصادف با پانزدهین سالگرد حادثه ۱۱ سپتامبر است، سطح امنیتی خود را ارتقاء بخشند و اقدامات لازم در این راستا را به انجام برسانند تا در معرض خطرات احتمالی حملات گروه ها و افراد نژادپرست قرار نگیرند.
Share/Save/Bookmark