خاکسپاری ۸۶ مسلمان کشتار سربرنیتسا در بوسنی

پوستر/ ترامپ: مطمئنم پهپاد ایران را زدیم

سفر محرمانه لیبرمن به کردستان عراق

لغو لقب ملکه زیبایی از دختر نژادپرست آمریکایی

معاون رئیس پارلمان بلژیک خواستار مجازات اسرائیل شد

درخواست محاکمه امارات به دلیل جنایت در لیبی

تجاوز ۱۲ گردشگر اسرائیلی به دختر قبرسی

تحریم کالاهای ژاپنی در کره جنوبی

عملیات جدید پاکسازی داعش با حضور حشد الشعبی

حمله پهپادی یمن به پایگاه هوایی عربستان

پوستر: نفتکش انگلیسی در دستان پر توان مردان ایرانی

وزیر عربستانی، عامل بزرگ‌ترین اختلاس خاورمیانه

۷۰ درصد مراکشی‌ها در فکر مهاجرت

مصر در مسیر تحکیم استبداد

شکایت ائتلاف جهانی وکلا علیه اردوغان

برکناری امام جماعت سعودی به دلیل درخواست کاهش مالیات مردم

پوستر: به زانو در آمدن دزدان دریایی انگلیس به دست نیروهای انقلابی ایران

یک شهید در تظاهرات حامیان شیخ زکزاکی

افشای بودجه ۴۰ میلیون دلاری ترامپ برای مخالفان مادورو

ایتالیا، رتبه آخر آموزش در اروپا

پنجشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۷
کد مطلب: ۸۲۳۷۶
داخلی آرشيو خبر صفحه یمن
هلاکت شماری از مزدوران سعودی در جیزان و عسیر
هلاکت شماری از مزدوران سعودی در جیزان و عسیر
منابع یمنی از کشته شدن شماری از نظامیان سعودی و مزدورانشان در حمله توپخانه‌ای به مواضع آنها در جیزان و عسیر و ادامه نقض توافق استکهلم از سوی متجاوزان و مزدورانشان خبر دادند.
به گزارش جبهه جهانی مستضعفین به نقل از خبرگزاری تسنیم، یک منبع نظامی یمنی گفت شماری از نظامیان سعودی و مزدورانشان در حمله توپخانه‌ای نیروهای ارتش و کمیته های مردمی به مواضع آنها در جیزان و عسیر به هلاکت رسیدند. این منبع به المسیره گفت در حمله توپخانه‌ای ارتش و کمیته‌های مردمی به مواضع نظامیان سعودی و مزدورانشان در پایگاه المشرق و کوه قیس، شمارری از آنها کشته شدند.

در عسیر هم یگان توپخانه‌ای ارتش و کمیته های مردمی، مواضع مزدوران عربستان را در نزدیکی گذرگاه علب و الربوعه و غرب مجازه هدف قرار داد که به هلاکت شماری از آنها منجر شد.

نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن روز چهارشنبه توانستند بودند دو حمله مزدوران ارتش سعودی و پیشروی آنها در جیزان را با شکست روبرو کرده و تلفاتی به آنها وارد کنند، دو خودروی مزدوران هم در عسیر هدف قرار گرفت.

آخرین خبرهای مربوط به تجاوزات نظامی ائتلاف سعودی اماراتی به یمن

این در حالی است که متجاوزان سعودی اماراتی و مزدورانشان همچنان به اقدامات تجاوزکارانه خود علیه ملت یمن ادامه می‌دهند، جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی اماراتی روز چهارشنبه نیز تعدادی از استان‌های یمن را هدف حملات خود قرار دادند .

خبرنگار المسیره از شهادت یک دختر و زخمی شدن دو برادرش در حمله موشکی مزدوران عربستان به منطقه الجبلیه در بخش التحیتا در استان الحدیده خبر داد.

مزدوران سعودی، همچنین شهر الدریهمی را با ۱۰ گلوله توپ و تیربار سنگین هدف قرار دادند، مناطق مختلف شهر الحدیده طی روز گذشته هدف حملات توپخانه‌ای مزدوران سعودی بود، هواپیماهای جاسوسی عربستان و متحدانش هم بر فراز شهر الحدیده به پرواز درآمدند.

ائتلاف متجاوز سعودی و اماراتی با تجاوزات مستمر خود به الحدیده همچنان به نقض توافق استکهلم ادامه می‌دهد.

در صنعاء هم یک کارخانه پلاستیک در شرق استادیوم الثوره هدف حملات جنگنده‌های سعودی قرار گرفت و آتش‌سوزی بزرگی در پی این حملات رخ داد، جنگنده‌های سعودی سه بار این منطقه صنعاء‌ را بمباران کردند.

جنگنده‌های سعودی همچنین بخش الثوره را بمباران کردند که در نتیجه آن منزل یک شهروند یمنی به نام یحیی القدیمی هدف قرار گرفت، این حمله به زخمی شدن شماری از غیرنظامیان و ویرانی منزل یحیی القدیمی و آسیب رسیدن به منازل مجاور آن منجر شد.

از استان صعده هم خبر می‌رسد که یک شهروند یمنی در حمله نیروهای گارد مرزی سعودی در بخش مرزی منبه زخمی شد، روستاهای این منطقه هم همچنان شاهد حملات موشکی و توپخانه‌ای ارتش سعودی است.
Share/Save/Bookmark