نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » خبر » اخبار سایر رسانه‌ها

مشارکت گسترده فلسطینی‌ها در ۴۱مین راه‌پیمایی بازگشت

۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۹:۵۴

مسئول دفتر اطلاع رسانی جنبش جهاد اسلامی گفت: جمعیت گسترده شرکت کنندگان در چهل و یکمین راه پیمایی حق بازگشت و شکست محاصره که با عنوان «مقاومت در برابر عادی سازی» برگزار شد، تاکیدی بر مخالفت گسترده مردمی با اشکال مختلف روابط با رژیم اشغالگر اسرائیل است.

به گزارش جبهه جهانی مستضعفین به نقل ازالعالم، داوود شهاب گفت: چهل و یکمین راه پیمایی حق بازگشت، دربردارنده پیام مخالفت با عادی سازی روابط به نخبگان و جریان های عربی است تا کسانی که به دنبال عادی سازی روابط با رژیم اسرائیل هستند، به مسیر درست مقاومت دربرابر دشمن صهیونیست بازگردند.

وی افزود: فلسطینی ها به حرکت خود به سمت اردوگاه های بازگشت در روزهای جمعه ادامه خواهند داد و این کار به منزله تقویت فرهنگ مقابله و رویکرد پایبندی به آرمان ها و حقوق ملت فلسطین است.

شهاب تصریح کرد: مشارکت گسترده و قوی فلسطینی ها در راه پیمایی حق بازگشت، دربردارنده پیام مقاومت و مقابله با محاصره و تحریم هاست.

این مسئول جهاد اسلامی تاکید کرد راه پیمایی های حق بازگشت و شکست محاصره، ادامه مراحل مقاومت و پیروزی در تاریخ ملت فلسطین و عادی سازی به منزله منحرف شدن از مسیر مقاومت و کنار گذاشتن فرهنگ مقاومت و هوشیاری است.