نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » خبر » مراکش

افشای تلاش موساد برای تجزیه مراکش

۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۲

«دیده‌بان مراکش برای مبارزه با عادی سازی روابط با اسرائیل» نسبت به تلاش موساد برای تجزیه این کشور از طریق آموزش گروهک‌های مسلح هشدار داد.

به گزارش جبهه جهانی مستضعفین، بنابر اعلام «دیده‌بان مراکش برای مبارزه با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی» موساد (سازمان اطلاعات خارجی اسرائیل) در تلاش برای تجزیه مراکش است. این سازمان اطلاعاتی از طریق دیدار پنهانی با مسئولان مختلف مراکشی، گسترش جریان‌های نژادی و قومی و همچنین آموزش گروهک‌های مسلح به دنبال کلید زدن پروژه تجزیه مراکش است.

«أحمد ویحمان» مدیر این سازمان مردم‌نهاد حامی فلسطین در گفت‌و‌گویی با پایگاه خبری «عربی ۲۱» گفت: "خطر نفوذ رژیم صهیونیستی به کشور ما از مرحله عادی سازی روابط و دیدارهای پنهانی فراتر رفته و به مرحله بسیار خطرناکی وارد شده است."


وی در ادامه تأکید کرد: "خطرناک بودن این اقدامات به دلیل تلاش موساد بر آموزش گروهک‌های مسلح در کشور ماست و ما در معرض تهدیداتی هستیم که وحدت، ثبات و همبستگی اجتماعی ما را به خطر انداخته و تقسیم مراکش از طریق ایجاد درگیری و جنگ بین مردم را در پی دارد."

مدیر دیده‌بان مراکش در پایان افزود: "فعالان این سازمان مردم‌نهاد در تلاش هستند تا با انتشار کتابی مستند، ماهیت نفوذ رژیم صهیونیستی به مراکش را با تکیه بر تصاویر مزدوران داخلی و صهیونیست‌ها افشا کنند."

مطالب بیشتر در: سایت Vision Plus - ویژن پلاس (vplustv.com)