نخست وزیر عراق با ادغام الحشد الشعبی مخالفت کرد

۴۰ درصد مردم یمن گرسنه‌اند

اوضاع بحرانی آوارگان در لیبی

واشنگتن پست: آیا دولت‌های مسلمان خجالت نمی‌کشند؟

انتقاد از تداوم سیاست سرکوب در عربستان

عربستان؛ محرک اسرائیل در سرکوب فلسطین

بررسی اعتراضات ضدنژادپرستی در اسرائیل + فیلم

مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی فوت کرد

افشای نامه دختر فراری پادشاه امارات

اعتراض لندنی‌ها به اخراج کارگران فلسطینی از لبنان

آغاز عملیات نجات پناهجویان در دریای مدیترانه

پویش مجازی وحدت علیه مزدوران آمریکا در منطقه

طومار مردم مصر برای آزادی زندانیان سیاسی

خاکسپاری ۸۶ مسلمان کشتار سربرنیتسا در بوسنی

پوستر/ ترامپ: مطمئنم پهپاد ایران را زدیم

سفر محرمانه لیبرمن به کردستان عراق

لغو لقب ملکه زیبایی از دختر نژادپرست آمریکایی

معاون رئیس پارلمان بلژیک خواستار مجازات اسرائیل شد

درخواست محاکمه امارات به دلیل جنایت در لیبی

تجاوز ۱۲ گردشگر اسرائیلی به دختر قبرسی

چهارشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۳
کد مطلب: ۸۴۹۵
داخلی آرشيو خبر صفحه اخبار جبهه مستضعفین
عربستان عامل توطئه علیه مسلمانان
تهدید ارتش المختار عراق:
عربستان عامل توطئه علیه مسلمانان
رهبر ارتش «المختار» عراق تهدید کرد که با حمله به تاسیسات نفتی و بنادر عربستان، شاهرگ اقتصاد غرب در این کشور را قطع می‌کند.
به گزارش جبهه جهانی مستضعفین، «واثق البطاط» رهبر ارتش المختار عراق در گفت وگو با فارس در بغداد افزود: ما با حمله به تاسیسات نفتی و بنادر عربستان که بخشی از تکیه گاه اقتصاد غرب به شمار می آید، شاهرگ اقتصادی آن در سعودی را قطع می‌کنیم.

وی افزود: حمله آمریکا به سوریه، نقطه آغازی برای پایان عربستان خواهد بود زیرا خاندان حاکم سعودی حمله به سوریه را تشویق و طراحی کردند از همین رو چه حمله آمریکا به سوریه منجر به سرنگونی نظام حاکم آن بشود یا خیر، امکانات ما برای در هم پیچیدن حکومت خاندان سعودی فراهم است.

البطاط همچنین با اشاره به دنباله روی عربستان از آمریکا و اسرائیل و حمایت آن از تروریست ها در هر نقطه از جهان، تصریح کرد:حماقت های دولت عربستان بیش از پیش در حمله به مسلمانان و عربها و توطئه علیه آنان نمود پیدا کرده است تا جایی که خاندان سعودی با دخالت در مسائل داخلی برخی کشورها در صدد بی ثباتی و ایجاد نامنی در این کشورها است اما باید بداند که این اقدامات برای آن بهای گزافی خواهد داشت.

وی با تشبیه عربستان به خانه‌ای شیشه ای که صاحبان آن با سنگ به همسایگان خود حمله می کنند، تهدید کرد که عربستان از عملیات ارتش المختار در امان نیست.

رهبر ارتش المختار تهدید کرد که تاسیسات نفتی، بنادر از جمله «ابقیق»،«رأس تنوره» و «الجعیمه» را که شاهرگ اقتصاد عربستان و نیز غرب است، هدف قرار خواهند داد و همچنین لوله های انتقال نفت و گاز و نیز شبکه های برق و برج های مخابراتی در صحرای عربستان از دیگر اهداف مبارزان ارتش المختار خواهند بود.

این در حالی است که البطاط چندی پیش از تشکیل و تجهیز یک گروه شهادت طلبانه متشکل از ۲۳ مبارز آموزش دیده خبر داده و اعلام کرد که در صورت حمله آمریکا و متحدانش به سوریه، این افراد آماده اند منافع آمریکا در عراق و آب های خلیج فارس را هدف قرار دهند.
Share/Save/Bookmark