بدون عنوان

فعالان محیط زیست انگلیسی در اعتراض به اکتشافات نفتی تظاهرات کردند

نبیه بری: راه حل موضوع فلسطین تنها با مقاومت قابل دستیابی است

چهار داعشی در عراق دستگیر شدند

شلیک 2 موشک بالستیک به سمت پایگاه‌های مزدوران ائتلاف سعودی در مرکز یمن

حمله «النصره» به یک روستا در منطقه «عاری از سلاح» ادلب سوریه

رئیس ستاد اربعین اعلام کرد: 199هزار و 875 تومان مبلغ ویزای اربعین

عکس/ برگزاری تظاهرات علیه ترامپ در آمریکا‎

اتحادیه عرب خواستارحمایت فوری جامعه بین الملل از فلسطین شد

شلیک موشک بالستیک یمنی بدر 1 به مواضع متجاوزان سعودی

داعش 10 شهروند سوری را اعدام کرد

مردم بحرین در حمایت از تحریم انتخابات تظاهرات کردند

یک فلسطینی در حمله شهرک نشینان صهیونیست به شهادت رسید

توصیه مهم اداره گذرنامه بصره به زائران ایرانی اربعین

درگیری میان اهالی المَهَره و متجاوزان سعودی

داعش در شرق دیرالزور 130 خانواده را ربود

با تفکیک زباله در قرعه کشی خودرو شرکت کنید!

استقبال مردم عراق از سایت ثبت نام برای تصدی پستهای وزارتی

کمک های مراکش به فلسطین وارد مصر شد

دو پهپاد عربستان در یمن سرنگون شدند

دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۳
کد مطلب: ۹۷۴۷
داخلی آرشيو خبر صفحه اخبار جبهه مستضعفین
هلاکت تعدادی از تروریست ها در عملیات ارتش سوریه در حومه ادلب
هلاکت تعدادی از تروریست ها در عملیات ارتش سوریه در حومه ادلب
منابع امنیتی سوری از ادامه عملیات ارتش سوریه در مناطق مختلف شامل حومه ادلب، حومه دمشق، لاذقیه، حلب و دیرالزور وهلاکت تعدادی از تروریست ها خبر دادند.
به گزارش جبهه جهانی مستضعفین، تسنیم به نقل از خبرگزاری سانا نوشت، ارتش سوریه طی عملیاتی در روستای المعلقه در جسر الشغور در حومه ادلب تعدادی ازترویست های جبهه النصره شامل نوار حسین الحسن، عبد الحکیم الاسماعیل، حسن نجیب حج حسین، عباس کمال قوصره، توفیق محمد دیب لطوف، احمد عبدالجلیل زین الدین سرکرده گردان جنود الشام را به هلاکت رساند.

در روستای عین لاروز در حومه ادلب ارتش سوریه طی عملیاتی تعدادی از تروریست ها شامل عبد المعین زعیران، مجدی الکامل، رزق الله حبوش، محمد سعید المصطفی و زیتونه را به هلاکت رساند.

در شمال شهر طفس در حومه درعا ارتش سوریه در عملیاتی تعدادی از تروریست ها از جمله محمد دیب زین العابدین، محمد علی زین العابدین و در روستای الشومره یک تروریست به نام محمد فیاض الساکت را به هلاکت رساند.

در انخل، خربه الطیر،المدوره، العلالی و دیگر مناطق درعا ارتش سوریه طی عملیاتی یحیی عوض العمارین، عمر النعیمی، علی الطفوری، احمد عدنان المحامید، علی عیسی المصری،عدنان ابو دحلوس،غازی المحمود،محمود کسابره و محمد الزامل را به هلاکت رساند.

سانا گزارش داد: ارتش سوریه در مناطق مختلف حلب نیز در عملیات هایی تعدادی از تروریست ها شامل مالک حمود وجمعه حسین را به هلاکت رساند.

از سوی دیگر منابع نظامی سوری اعلام کردند: در روستای المتراس در نزدیکی تلکلخ در حمص ده ها نفر از تروریست ها به سبب انفجاری که در داخل یک انبار سلاح و مهمات آنها رخ داد به هلاکت رسیدند که در میان آنها ۶ تروریست خارجی وجود داشت.

ارتش سوریه در مناطق مختلف حمص ضمن انهدام ادوات متعلق به گروه های مسلح تعدادی از آنها شامل علاء محمد النجار، عبدالحمید المبیض و فراس قدور را به هلاکت رساند.

منابع نظامی از خنثی کردن تلاش تروریست هایی که قصد نفوذ از اراضی لبنان به حومه تلکلخ در حمص را داشتند و مجبور کردن آن ها به فرار به داخل لبنان خبر دادند.

در دیرالزور ارتش سوریه در مناطق الرشدیه، شیخ یاسین، فرودگاه قدیم و المریعیه علاوه بر انهدام سلاح و مهمات متعلق به گروه های مسلح تعدادی از آنها را نیز به هلاکت رساند.

منابع سوری اعلام کردند: ارتش سوریه طی عملیاتی در روستای مرج خوخه تعدادی از تروریست ها از جمله سرکرده یمنی یک گروه های مسلح به نام عزالدین المحامید ملقب به عز الاسلام الیمنی را به هلاکت رساند. در روستای القساطل ارتش سوریه طی عملیاتی چهار تروریست را به هلاکت رساند و پنج نفر دیگر را زخمی کرد که در میان کشته شدگان عمار المحمد و حاتم لاحسن به چشم می خورد.

در روستای مرج الزاویه در حومه لاذقیه ارتش سوریه طی عملیاتی سه نفر از تروریست ها از جمله ابو عبدو الترکمان یکی از سرکرده های گروه های مسلح را به هلاکت رساند. در روستای ساقیه الکرت نیز ارتش سوریه تعدادی از تروریست ها شامل عبدالرحمن الدمشقی سرکرده گروه موسوم به احرار الشام را به هلاکت رساند.

ارتش سوریه در مناطق مختلف حومه دمشق ضمن انهدام ادوات متعلق به گروه های مسلح تعدادی از آنها از جمله عبدالهادی الفوال، خالد سوار، سهل الزبدانی، عبدالغنی عواد،عاطف توفیق عساف، حسین قرموز، حسین وفا، یاسر درویش، محمد حسین،ابو عبدو الغفار و برخی سرکرده های گروه موسوم به لواء الفتح را به هلاکت رساند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark