واشنگتن پست: آیا دولت‌های مسلمان خجالت نمی‌کشند؟

انتقاد از تداوم سیاست سرکوب در عربستان

عربستان؛ محرک اسرائیل در سرکوب فلسطین

بررسی اعتراضات ضدنژادپرستی در اسرائیل + فیلم

مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی فوت کرد

افشای نامه دختر فراری پادشاه امارات

اعتراض لندنی‌ها به اخراج کارگران فلسطینی از لبنان

آغاز عملیات نجات پناهجویان در دریای مدیترانه

پویش مجازی وحدت علیه مزدوران آمریکا در منطقه

طومار مردم مصر برای آزادی زندانیان سیاسی

خاکسپاری ۸۶ مسلمان کشتار سربرنیتسا در بوسنی

پوستر/ ترامپ: مطمئنم پهپاد ایران را زدیم

سفر محرمانه لیبرمن به کردستان عراق

لغو لقب ملکه زیبایی از دختر نژادپرست آمریکایی

معاون رئیس پارلمان بلژیک خواستار مجازات اسرائیل شد

درخواست محاکمه امارات به دلیل جنایت در لیبی

تجاوز ۱۲ گردشگر اسرائیلی به دختر قبرسی

تحریم کالاهای ژاپنی در کره جنوبی

عملیات جدید پاکسازی داعش با حضور حشد الشعبی

حمله پهپادی یمن به پایگاه هوایی عربستان

دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۷
کد مطلب: ۶۱۱۳۸
داخلی آرشيو خبر صفحه اخبار جبهه مستکبرین
جنگ تبیلغاتی نتانیاهو علیه فلسطینیان
جنگ تبیلغاتی نتانیاهو علیه فلسطینیان
نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس در آغاز نشست دیروز یکشنبه دولت صهیونیستی با ادامه جنگ تبلیغاتی خود علیه فلسطینیان ساکن فلسطین اشغالی تلاش کرد از زیر بار انتقادات گسترده از خود و عملکردش به عنوان نخست وزیر دولت صهیونیستی در زمینه مقابله با اوضاع امنیتی ناآرام و پرتنش بیش از ۳ ماهه شانه خالی کند.
به گزارش جبهه جهانی مستضعفین، مرکز اطلاع رسانی فلسطین به نقل از منابع قدس اشغالی نوشت، بنیامین نتانیاهو در ادامه اظهارات خصمانه صبح دیروز یکشنبه علیه فلسطینیان و به منظور سرپوش گذاشتن بر روی شکست خود در متوقف کردن انتفاضه ۳ ماهه ملت فلسطین مدعی شد:« ما بر قانون مداری در "اسرائیل" تاکید داریم و من اهمیتی برای انتقادها قائل نیستم. من اجازه تشکیل نهاد قانون گریز و برخوردار از مقادیر زیاد سلاح غیر قانونی در داخل "اسرائیل" را نخواهم داد و در عین حال جلوی اقدامات تحریک آمیز طرف های اسلامگرا را هم خواهیم گرفت.»

نتانیاهو با اشاره به پیش نویس قانون پیشنهادی حزب راستگرای "اسرائیل خانه ما" به ریاست "اویگدور لیبرمن" وزیر خارجه سابق این رژیم که در دوره قبلی نخست وزیری وی ارائه شده بود، اظهار داشت که به "سر و صدای مساجد" رسیدگی خواهد کرد. قانون مذکور خواستار محدود کردن استفاده از بلندگوهای مساجد شده و مدعی گشته بود که این بلندگوها برای تحریک به "خشونت و تروریسم" مورد استفاده قرار می گیرند.

نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس دیروز یکشنبه با حمله غیر مستقیم به جنبش های سیاسی عربی از جمله فهرست مشترک عربی و جنبش اسلامی، آنها را مسئول آنچه که از آن به عنوان "تندروی و تروریسم" یاد کرده بود، دانست.

وی برای سرپوش گذاشتن بر روی شکست دولت خود در عرصه های سیاسی و امنیتی تلاش کرد چنین وانمود کند که حوادث اخیر بیشتر ناشی از عدم اجرای قانون در شهرها و شهرک های عرب نشین فلسطین اشغالی است و این در حالی است که عملیات مقاومتی اخیر که لرزه بر اندام رژیم صهیونیستی انداخته است، در وسط شهر تل آویو صورت گرفته است.

این در حالی است که زیپی لیونی وزیر خارجه و دادگستری سابق رژیم صهیونیستی و عضو حزب اردوگاه صهیونیستی در کنست این رژیم صبح دیروز یکشنبه با انتقاد شدید از بنیامین نتانیاهو اعلام کرد که وی تنها در کاشتن بذر ترس و نفرت در جامعه صهیونیستی موفق عمل کرده است و زمان آن فرا رسیده است که او مانند یک نخست وزیر رفتار کند.
لیونی در گفتگو با پایگاه اینترنتی روزنامه صهیونیستی "یدیعوت أحرونوت" خاطر نشان کرد که نخست وزیر رژیم صهیونیستی از زیر بار مسئولیت های خود شانه خالی می کند، ولی باید بداند که نخست وزیر کل جامعه صهیونیستی است و حوادث اخیر یک موج اقدامات تروریستی نیست، بلکه جنگی طولانی مدت است که در جریان آن صهیونیست ها همیشه در معرض خطر و تروریسم قرار دارند.
Share/Save/Bookmark