بررسی اعتراضات ضدنژادپرستی در اسرائیل + فیلم

مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی فوت کرد

افشای نامه دختر فراری پادشاه امارات

اعتراض لندنی‌ها به اخراج کارگران فلسطینی از لبنان

آغاز عملیات نجات پناهجویان در دریای مدیترانه

پویش مجازی وحدت علیه مزدوران آمریکا در منطقه

طومار مردم مصر برای آزادی زندانیان سیاسی

خاکسپاری ۸۶ مسلمان کشتار سربرنیتسا در بوسنی

پوستر/ ترامپ: مطمئنم پهپاد ایران را زدیم

سفر محرمانه لیبرمن به کردستان عراق

لغو لقب ملکه زیبایی از دختر نژادپرست آمریکایی

معاون رئیس پارلمان بلژیک خواستار مجازات اسرائیل شد

درخواست محاکمه امارات به دلیل جنایت در لیبی

تجاوز ۱۲ گردشگر اسرائیلی به دختر قبرسی

تحریم کالاهای ژاپنی در کره جنوبی

عملیات جدید پاکسازی داعش با حضور حشد الشعبی

حمله پهپادی یمن به پایگاه هوایی عربستان

پوستر: نفتکش انگلیسی در دستان پر توان مردان ایرانی

وزیر عربستانی، عامل بزرگ‌ترین اختلاس خاورمیانه

۷۰ درصد مراکشی‌ها در فکر مهاجرت

چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۹
کد مطلب: ۸۰۷۲۳
داخلی آرشيو يادداشت صفحه اخبار سایر رسانه‌ها
حملات متعدد جنگنده های سعودی طی ۴۸ ساعت گذشته
حملات متعدد جنگنده های سعودی طی ۴۸ ساعت گذشته
سخنگوی رسمی نیروهای مسلح یمن تاکید کرد که جنگنده های ائتلاف متجاوز سعودی طی ۴۸ ساعت گذشته، همزمان با بمباران توپخانه ای و موشکی مزدوران به مناطق و محله های مسکونی، ۵۲ حمله انجام دادند.
به گزارش جبهه جهانی مستضعفین به نقل از العالم، سرتیپ یحیی سریع با صدور بیانیه ای اظهار داشت که جنگنده های ائتلاف متجاوز روز گذشته ۱۰ بار نجران، ۴ بار الحدیده، ۴ بار نهم، ۴ بار صعده و نیز ۳ بار حیران در استان حجه را هدف قرار دادند.

در این بیانیه آمده است که جنگنده های سعودی امروز نیز ۵ بار نهم، ۱۳ بار کتاف و نجران، ۴ بار البقع و ۳ بار صرواح را بمباران کردند که طی آن شماری از غیرنظامیان مجروح و شهید شدند و خسارت های گسترده ای به املاک و دارایی های شهروندان وارد شد.

سرتیپ یحیی سریع افزود: مزدوران سعودی تلاش کردند تا به سمت مواضع نیروهای ما در السلطاء و الحیادره و البارک و السائله در نهم پیشروی کنند؛ اما با مقابله مبارزان قهرمان ما روبرو شدند و بیش از ۴۱ نفر از آنها کشته و زخمی شدند.

وی تاکید کرد: قهرمانان ارتش و کمیته های مردمی یمن روز گذشته پیشروی مزدوران سعودی به سمت تپه العمود و تپه الضبوعه در نهم را ناکام گذاشتند. همچنین با پیشروی مزدوران سعودی به سمت کوه الشبکه در الملاحیط و نیز پیشروی آنها به سمت رشاحه الغربیه در البقع مقابله کردند و خسارت های تجهیزاتی و جانی گسترده ای به آنان وارد کردند.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن تاکید کرد که در جبهه نجران نیز مبارزان یمنی پیشروی دشمن با پشتیبانی موشکی و توپخانه ای و نیز پشتیبانی هوایی جنگنده های آپاچی به سمت مواضع ما در نجد الفارس و قهره اقرد و الصوح را ناکام گذاشتند و خسارتهای گسترده ای به آنها وارد کردند، دهها جسد از اجساد مزدوران همچنان بر روی زمین در میدان نبرد باقی مانده است.

سرتیپ سریع توضیح داد که نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در کوه حبشی در تعز نیز با تلاشهای مزدوران برای پیشروی مقابله کردند به گونه ای که ۱۲ مزدور از جمله یوسف البحری یکی از سرکردگان مزدور در این عملیات کشته شدند.

وی در پایان گفت: تمام اقدامات دشمن در ساحل غربی و حیران و نهم و دمت به لطف خداوند و هوشیاری و عزم و اراده بالای نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن ناکام خواهد ماند.
Share/Save/Bookmark