اوضاع بحرانی آوارگان در لیبی

واشنگتن پست: آیا دولت‌های مسلمان خجالت نمی‌کشند؟

انتقاد از تداوم سیاست سرکوب در عربستان

عربستان؛ محرک اسرائیل در سرکوب فلسطین

بررسی اعتراضات ضدنژادپرستی در اسرائیل + فیلم

مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی فوت کرد

افشای نامه دختر فراری پادشاه امارات

اعتراض لندنی‌ها به اخراج کارگران فلسطینی از لبنان

آغاز عملیات نجات پناهجویان در دریای مدیترانه

پویش مجازی وحدت علیه مزدوران آمریکا در منطقه

طومار مردم مصر برای آزادی زندانیان سیاسی

خاکسپاری ۸۶ مسلمان کشتار سربرنیتسا در بوسنی

پوستر/ ترامپ: مطمئنم پهپاد ایران را زدیم

سفر محرمانه لیبرمن به کردستان عراق

لغو لقب ملکه زیبایی از دختر نژادپرست آمریکایی

معاون رئیس پارلمان بلژیک خواستار مجازات اسرائیل شد

درخواست محاکمه امارات به دلیل جنایت در لیبی

تجاوز ۱۲ گردشگر اسرائیلی به دختر قبرسی

تحریم کالاهای ژاپنی در کره جنوبی

عملیات جدید پاکسازی داعش با حضور حشد الشعبی

سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۴
کد مطلب: ۲۵۸۲۳
داخلی آرشيو خبر صفحه اخبار جبهه مستضعفین
رویترز: هشدار رهبر معظم ایران درباره فریبکاری آمریکا و رژیم صهیونیستی
رویترز: هشدار رهبر معظم ایران درباره فریبکاری آمریکا و رژیم صهیونیستی
رسانه‌های جهان بیانات " آیت الله علی خامنه‌ای" رهبر معظم ایران در جمع مقامات بلندپایه کشور را به شکل گسترده‌ای پوشش دادند.
به گزارش جبهه جهانی مستضعفین، باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد، رهبر معظم ایران با رد فشار آمریکا و متحدانش در گفتگوهای هسته ای جاری در وین برای مجبور کردن ایران به سازش، گفت: غرب به دنبال محدود کردن برنامه غنی سازی اورانیوم ایران است.

آیت الله علی خامنه ای گفت: ایران باید در صورت باقی ماندن تحریمها، برنامه داشته باشد تا در برابر تهدیدهای خارجی ایمن بماند.

این خبرگزاری در پایان گزارش داد: مقامات ایران و شش قدرت جهانی شامل پنج عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل به علاوه آلمان، می‌گویند هنوز درباره محدودیت‌هایی که ایران حاضر است در قبال لغو کامل تحریمها آنها را بپذیرد، اختلاف وجود دارد که بزرگترین آنها همچنان غنی سازی اورانیوم است.

خبرگزاری رویترز گزارش داد رهبر معظم ایران درباره فریبکاری آمریکا و رژیم صهیونیستی هشدار داد. آیت الله علی خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران گفت آمریکا و اسراییل برای وادار کردن ایران به سازش بر سر برنامه هسته ای خود نقش "پلیس خوب و پلیس بد" را بازی می کنند. رهبر ایران در مراسم افطار با تنی چند از مسئولان نظام گفت: آنها به گونه‌ای رفتار می‌کنند که انگار اسراییل می خواهد به ایران حمله کند و آمریکا با آن مخالفت می ورزد، این شیوه پلیس خوب پلیس بد است؛ اما من این را با صدای بلند می گویم : اگر آنها به ایران حمله نمی کنند به این خاطر است که بهایی سنگین تر بابت آن خواهند پرداخت؛ دشمن هیچ گزینه دیگری جز تهدید و تحریم در اختیار ندارد.

رهبر ایران افزود : "همه باید بدانند من از دولت حمایت کرده و برای کمک به آن از هیچ تلاشی مضایقه نخواهم کرد؛ من به گروه مذاکره کننده هسته ای ایران نیز اعتماد کامل دارم و مطمئن هستم آنها اجازه نخواهند داد حقوق ما پایمال شود."

شبکه تلویزیونی پرس تی وی هم گزارش داد رهبر معظم ایران، تعطیلی تاسیسات اتمی فردو را رد و تاکید کرد توسعه و تحقیقات اتمی ایران باید در مذاکرات هسته‌ای جاری محترم شمرده شود.

خبرگزاری فرانسه نیز گزارش داد آیت الله علی خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران روز دوشنبه با حمایت از مذاکره کنندگان هسته ای کشورش، گفت آنها در مذاکرات با قدرت های جهانی از حقوق ملت ایران دفاع می کنند.

رهبر ایران گفت : "ما به گروه مذاکره کننده خود اعتماد داریم و مطمئن هستیم آنها اجازه نخواهند داد حقوق ملت ایران در زمینه انرژی هسته ای پایمال شود."

آیت الله خامنه ای فرمود: در مذاکرات هسته ای، باید به نیازهای آینده کشور توجه داشت. ایشان افزود قدرت های جهانی در نهایت از خواسته های خود دست برمی دارند و می پذیرند که تهران به برنامه هسته ای خود ادامه دهد.

شبکه تلویزیونی المیادین هم گزارش داد: آیت الله علی خامنه ای رهبر ایران تاکید کرد این کشور در آینده به صد و نود هزار دستگاه سانتریفوژ نیاز خواهد داشت.
Share/Save/Bookmark