کلیپ: نسل کشی مسلمانان در میانمار را متوقف کنید

پوستر: مقایسه محمد مرسی و بشار اسد

اعلام آمادگی ۵۰ شهر آلمان برای استقبال از آوارگان

اعتراض به تعلیق ارسال کمک‌های غذایی به مناطق تحت سیطره حوثی‌ها در یمن

برگزاری کنفرانس «قتل عامدانه محمد مرسی» در استانبول ترکیه

تحصن در الجزایر علیه تعطیلی رسانه‌های منتقد

برگزاری نمایشگاه پناهندگان در لندن

تظاهرات فعالان آمریکایی علیه تعطیلی اردوگاه پناهندگان + تصاویر

لغو کنسرت خواننده زن حامی اسرائیل در اردن

عدم شایستگی عربستان برای ریاست بر كنفرانس گروه 20

درخواست تشكیل كمیته حقیقت‌یاب برای مرگ محمد مرسی

انتشار گزارش شکنجه زندانیان سیاسی در ترکیه

فیلم/ گدایی به اسم آوارگان سوری در فرانسه

«معامله قرن» از نگاه تحلیل‌گران خارجی + فیلم

یک مسئول صهیونیست: بن‌سلمان و بن‌زاید بیشتر از یهودیان از اسرائیل حمایت می‌کنند

پوستر: گرسنگی و مرگ، هدیه سعودی‌ها به کودکان یمنی

نمونه کارهایی از کالیته و سرکالیته

تولید جدیدترین کالیته و سرکالیته در شهر کالیته

کلیپ: قدرت پوشالی آمریکا

تظاهرات محیط زیستی در لبنان

سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۱
کد مطلب: ۳۰۵۳۰
داخلی آرشيو چند رسانه ای صفحه اخبار جبهه مستضعفین
تصاویر/ تظاهرات مخالفان و موافقان «السیسی» در نیویورک
تصاویر/ تظاهرات مخالفان و موافقان «السیسی» در نیویورک
ورود «عبد الفتاح السیسی» رئیس جمهوری مصر به نیویورک برای حضور در مجمع عمومی سازمان ملل با تظاهرات موافقان و مخالفان وی همراه بود و این موجب شد تا پلیس آمریکا تدابیر امنیتی شدیدی برای مقر وی در این شهر اتخاذ کند.
به گزارش جبهه جهانی مستضعفین به نقل از خبرگزاری فارس، پای گذاشتن «عبد الفتاح السیسی» رئیس جمهوری مصر به نیویورک برای حضور در مجمع عمومی سازمان ملل متحد، با تظاهرات مخالفان وی، یعنی هواداران جماعت اخوان المسلمین و «محمد مرسی»، رئیس جمهوری اخوانی برکنار شده مصر از یک سو و استقبال هواداران السیسی همراه بود تا به سرعت موجب بروز بحران و تنش در نیویورک شوند،‌ به ویژه آنکه برخی از هواداران مرسی تلاش کردند به خبرنگاران و هیات همراه رئیس جمهوری مصر تعدی کنند.

به همین دلیل پلیس آمریکا و نیروهای امنیتی همراه السیسی تدابیر امنیتی شدیدی را در هتل محل اقامت رئیس جمهوری مصر به اجرا گذاشتند که مشابه آن تاکنون برای هیچ رئیس جمهوری از مصر در آمریکا تدارک دیده نشده بود، این در حالی است که هواداران محمد مرسی با تجمع مقابل هتل محل اقامت السیسی شعارهایی علیه وی و آنچه آن را کودتای ۳ ژوئیه و کشتار رابعه العدویه نامیده بودند، سر دادند.

این معترضین مصری همچنین شعارهایی مبنی بر درخواست از دولت آمریکا جهت اخراج السیسی از این کشور سرداده و تاکید کردند که وی نماینده خواست و اراده مردم مصر نیست، بلکه علیه اولین رئیس جمهوری مدنی و منتخب طول تاریخ مصر کودتا کرده و به همین دلیل از دید آنها تمام اقدامات السیسی و حکومتش غیر قانونی و باطل است و او را «قاتل» توصیف کردند.

در این راستا هواداران اخوان المسلمین تلاش داشتند به «یوسف الحسینی» مجری برنامه‌های تلویزیونی و «یاسر رزق» سردبیر روزنامه المصری الیوم و شمار دیگری از روزنامه‌نگاران تعدی کنند. همچنین این معترضین اقدام به برافراشتن پرچم‌های رابعه العدویه در بسیاری از خیابان‌های نیویورک کردند تا به این طریق عدم به رسمیت شناختن السیسی از جانب خود را اعلام کنند.

اما از سوی دیگر و در دیگر خیابان‌های نیویورک تظاهرات دیگری برگزار شد که از سفر السیسی به آمریکا استقبال می‌کرد. شرکت کنندگان در این تظاهرات با در دست داشتن تصاویر السیسی شعار زنده باد مصر و السیسی را سر می‌دادند.
Share/Save/Bookmark